KURUMSAL

 

ATMACA METAL İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET A.Ş.' nin başarı hikayesi 1989 yılında Banyo Kazanı tamir bakım onarım ve sıhhi tesisat işleriyle Malatya Yeni Sanayi Sitesinde başlamıştır. İnşaat Taahhüt, İnşaat Malzemeleri Yapı Market, Teknik Hırdavat, Çelik Eşya Askı, Demir-Çelik sektörlerindeki geniş faaliyet alanı ve güçlü alt yapısıyla insan ilişkileri yaratıcı, enerjik, güçlü ve yeniliklere açık, sürekli gelişime ve verimliliğe odaklanan hizmet ve yaşam kalitesine önem vererek, insan odaklı ilerlemelerini bugüne kadar taşımış olup geleceğe yatırım yapmaya devam etmektedir.

ATMACA METAL İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET A.Ş. merkezi Malatya olmakla beraber Adana, Adıyaman, Ağrı, Amasya, Ankara, Antalya, Bingöl, Bitlis, Diyarbakır, Elazığ, Erzurum, Gaziantep, Giresun, Hakkâri, Hatay, Mersin, İstanbul, İzmir, Kayseri, Konya, K.maraş, Mardin, Muğla, Muş, Ordu, Rize, Samsun, Siirt, Sivas, Tokat, Trabzon, Tunceli, Şanlıurfa, Van, Bayburt, Batman, Şırnak, Iğdır, Kilis, Osmaniye ve Irak, İran, Suriye, Gürcistan’ da değişen günümüz ekonomisi göz önünde bulundurarak yenilikçi büyüme politikaları izlemiş bu sayede girdiği her sektörde adından söz edilir konuma gelmiştir. Türkiye ve Dünya pazarlamalarındaki ilerlemelerimiz devam etmektedir.

Kalite Politikamız;

Müşterilerimizin kalite anlayışını ve memnuniyetini arttırmak. Tüm değer zincirindeki standartların dünya klasında olması için rekabetçilik hedefiyle sürekli gelişim sağlamak. Yenilikçi ve yaratıcı yaklaşımların cesaretlendirilmesi, teknik ve davranışsal yetkinlikleri arttıracak eğitimlerin gerçekleştirilmesi İçinde bulunduğumuz topluma ve çevreye saygılı, örnek bir kuruluş olmayı, ve iş hacmini sürekli geliştirerek, ülke ekonomisine katkıda bulunmak Sektöre ait teknolojik gelişmeleri yakından takip etmek ve uygulamaktır.

Vizyonumuz;

Küresel pazarda yarattığı değerler ile sürdürülebilir büyümesini koruyan, çevreye ve insana duyarlı bir firma stratejisini devam ettirmek.

Misyonumuz;

Yurtiçi ve dışındaki müşterilerimize katma değeri yüksek, yenilikçi ve güvenilir ürün ve çözümler sunmak. Müşterilerimizin yaşamsal, sosyal ve ticari değerlerini yükselten, kaliteyi hedef almış şirket politikasını sürdürmektir